A kieső helyen álló Szombathelyi Haladás bő három hónap után nyert bajnoki mérkőzést a labdarúgó NB II 24. fordulójában, vasárnap.

Szombathelyi Haladás – Aqvital FC Csákvár
3–0 (1–0)

Szombathely, 1533 néző. Játékvezető: Berényi Tamás (Kovács Gábor, Horváth Zoltán)

Szombathelyi Haladás: Verpecz – Schimmer, Jagodics M., Bosnjak, Balogh F. (Kiss B., 67.) – Tóth D., Holdampf, Jancsó, Rácz F. – Schuszter (Farkas II. B., a szünetben), Tóth-Gábor K. (Doktorics, 81.). Vezetőedző: Mátyus János

Aqvital FC Csákvár: Markek – Nándori, Albert I., Tányéros Á., Galambos (Sejben, a szünetben) – Tamás N., Mészáros D. (Kiprich Á., 61.), Kocsis B., Sipos Z. – Komáromi (Daru, 61.), Baracskai. Vezetőedző: Visinka Ede

Gólszerző: Tóth-Gábor K. (1–0) a 46., Tóth-Gábor K. (2–0) az 57., Farkas II. B. (3–0) a 67. percben

A szombathelyiek legutóbb 2019. november 6-án nyertek bajnoki mérkőzésen. Akkor hazai pályán a Vác ellen diadalmaskodtak, szintén 3-0 arányban.