Ma délelőtt az MKOSZ elkészítette a következő férfi A csoportos idény sorsolását. Az alapszakasz jelen állás szerint szeptember 28-án, szombaton kezdődik, de a pontos meccsidőpontok csak augusztusban, a csapatok és a szövetség egyeztetése után lesznek hivatalosak.

A bajnoki ezüstérmes Egis Körmend a nyitó fordulóban az újonc OSE Lions (Oroszlány) gárdáját fogadja. Az OSE 29 év után jutott vissza az első osztályba, miután az 1989/1990-es magyar bajnokságban az 1976-ban épült sportcsarnokunk már nem felelt meg az MKOSZ elvárásainak, ezért a rájátszást idegenben kellett volna lejátszani, amely körülményt az Oroszlány nem vállalhatta és visszalépett a bajnokságtól.

A körmendiekre a ZTE elleni örökrangadó idegenben december 26-án, míg hazai pályán március 25-én vár, míg a vasi rangadó a Falco ellen hazai pályán december 14-én, Szombathelyen március 18-án kerül megrendezésre.

Az Egis Körmend sorsolásának tervezete a 2019/2020-as bajnokság alapszakaszára:

1. 2019. szeptember 28. szombat Egis Körmend – OSE Lions
2. 2019. október 5. szombat Sopron KC – Egis Körmend
3. 2019. október 12. szombat Egis Körmend – Szolnoki Olajbányász
4. 2019. október 19. szombat Atomerőmű SE – Egis Körmend
5. 2019. október 26. szombat Pécsi VSK-VEOLIA – Egis Körmend
6. 2019. november 2. szombat Egis Körmend – Naturtex-SZTE-SZEDEÁK
7. 2019. november 9. szombat KTE-Duna Aszfalt – Egis Körmend
8. 2019. november 16. szombat Egis Körmend – Alba Fehérvár
9. 2019. november 23. szombat Jászberényi KSE – Egis Körmend
10. 2019. december 14. szombat Egis Körmend – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
11. 2019. december 21. szombat Egis Körmend – DEAC
12. 2019. december 26. csütörtök Zalakerámia ZTE KK – Egis Körmend
13. 2019. december 29. vasárnap Egis Körmend – Kaposvári KK
14. 2020. január 4. szombat OSE Lions – Egis Körmend
15. 2020. január 11. szombat Egis Körmend – Sopron KC
16. 2020. január 18. szombat Szolnoki Olajbányász – Egis Körmend
17. 2020. január 25. szombat Egis Körmend – Atomerőmű SE
18. 2020. február 1. szombat Egis Körmend – Pécsi VSK-VEOLIA
19. 2020. február 8. szombat Naturtex-SZTE-SZEDEÁK – Egis Körmend
20. 2020. március 7. szombat Egis Körmend – KTE-Duna Aszfalt
21. 2020. március 11. szerda Alba Fehérvár – Egis Körmend
22. 2020. március 14. szombat Egis Körmend – Jászberényi KSE
23. 2020. március 18. szerda Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Egis Körmend
24. 2020. március 21. szombat DEAC – Egis Körmend
25. 2020. március 25. szerda Egis Körmend – Zalakerámia ZTE KK
26. 2020. március 28. szombat Kaposvári KK – Egis Körmend

 

A teljes alapszakasz menetrendje az alábbi linken található: Férfi A csoport 2019/2020

(hunbasket.hu)

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, adja meg a megjegyzést!
Kérjük, adja meg a nevét!