Április 25. csütörtök
9.00   DAL és DALLAM – Rába-parti Zenei Diákfesztivál – Batthyány
Örökségközpont és Színházterem
17.00   GYARAPODÓ GYŰJTEMÉNYEK – Parádés istálló
A Parádés istálló kiállítóhelyet ünnepélyesen átadja: Bebes István
polgármester
Az időszaki kiállítást megnyitja: Hadnagyné Vörös Márta igazgató

Április 26. péntek
10.00               Rába takarítás – Rába folyó
„SPORT 775″ 
Szervezőpartner: Bereki Bárkás Egylet Egyesület
8.00 Regisztráció – Szabadság tér
9.00 Bemelegítő reggeli torna KATUS ATTILÁVAL
10.00 Versenyek kezdete
13.00 Ebéd – szieszta
14.30 Versenyek folytatása

közben: Lords of Gravity SHOW; FlipUnitTeam AirTrack SHOW; Hoverboard program

18.00 Eredményhirdetés
19.00 ATARU TAIKO – japán ütős együttes bemutatója
20.30 BLACKRIDERS – az ír életérzés Körmenden

Április 27. szombat
10.00 Rába takarítás – Rába folyó
10.00-13.00    Egészségügyi szűrővizsgálatok és orvosi előadások a LIONS CLUB szervezésében –

 Batthyány Örökségközpont aula

17.00 Májusfaállítás a Béri Balogh Ádám Táncegyüttessel – Kastélyudvar

PROGRAMOK A SZABADSÁG TÉREN
15.00  Kézműves délután, játékos programok gyerekeknek a Foltosok klubja, a Díszítőművész kör és a Hölgyek Népfőiskolája tagjaival
15.00 A 130 éves KÖRMENDI VASPARIPA EGYLET járműveinek gyülekezője
15.30 Ügyességi feladatok, járműbemutatók, próbautak busszal, motorral, kerékpárral, autóval, lovaskocsival
17.30Velocipédes formagyakorlatok bemutatója
18.00 ÖVÖN ALUL – koncert
19.30 HOT JAZZ BAND – koncert
20.50 Exemplary team of sport ball dance “Lyceum” Gyermek művészeti iskola Juzsnij (Ukrajna) táncműsora
21.30 HORVÁTH MEGGIE és HORVÁTH TAMÁS – retro buli

Április 28. vasárnap
10.00 Rába takarítás – Rába folyó

„TÁNC 775″ 
15.00 „Tánc az élet, tánc ma minden” a TÁNC VILÁGNAPJÁN
Táncmaraton Körmenden (is) működő közösségekkel, egyesületekkel

Fellépők: Körmendi Alapfokú Művészeti Iskola néptánc tagozat, Rábavirág Táncegyüttes, Senior Néptáncegyüttes, Béri Balogh Ádám Táncegyüttes, Muraszombati Néptánccsoport, Szociális Szolgáltató és Információs Központ Fogyatékosok Nappali Intézménye, TánCentrumSavaria AMI körmendi tagozata, Joó Csenger, Lorigo TSE – Szombathely, ZumBarátok – Körmend, Salsa Desnudo – Zalaegerszeg, PresiDance TSE – Szentgotthárd, Galaxy Akrobatikus Rock & Roll Klub – Szombathely, Erika és táncosai – Körmend, Energy Tánc Sportegyesület –  Szombathely, Körmend

21.00 STARBOY THOMAS – English Freestyle Rap Artist

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!
A rendezvények fotó- és filmfelvételek készülnek! A Szabadság tér forgalmi rendje megváltozik!

Rendező: Körmendi Kulturális Központ, Múzeum és Könyvtár 9900 Körmend, Berzsenyi u. 11. 94/594-227
Támogatók: Körmend Város Önkormányzata, Körmend Múltja, Jelene, Jövője Alapítvány, Körmend Város Gondnoksága

A rendezvény a Nemzetgazdasági Minisztérium Regionális Fejlesztési Programok Irányító Hatósága Terület- és Településfejlesztési Operatív Program (TOP) 7. prioritási tengelye keretében elérhető Közösségi szinten irányított városi helyi fejlesztések (CLLD Community-led Local Development) Közösségi, kulturális és szabadidős programok megvalósítása Körmenden  TOP-7.1.1-16-H-071-5 keretében valósul meg

MŰSORFÜZET >>>

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, adja meg a megjegyzést!
Kérjük, adja meg a nevét!