Az Egis Körmend kosárlabda csapata 14 pontos 84-70 arányú győzelmet aratott a vendég Pécsi VSK-VEOLIA ellen a férfi kosárlabda NB 1 középszakasz felsőházának harmadik fordulójában csütörtökön.

Egis Körmend – Pécsi VSK-VEOLIA
84-70 (26-22, 25-18, 16-16, 17-14)

Körmend, 2000 néző. Játékvezetők (MKOSZ ellenőr): Benczur Tamás, Ádám József, Minár László Balázs (Dr. Gencsev Plámen)

Egis Körmend: Bradford 9, Price 19/9, Németh 2, Hammonds 13/3, Delas 8. Csere: Thames 14/6, Csorvási 10, Ferencz 7/3, Lajsz -, Takács 2, Oroszi  -, Kiss M. -. Vezetőedző: Matthias Zollner

Pécsi VSK-VEOLIA: Pongó 11/9, Taylor 10, Ciric 3/3, Budimir 20/6, Wright 12. Csere: Bíró L. 7/3, Demeter -, Popgyákunik 2, Olasz 5, Berkics -. Vezetőedző: Csirke Ferenc

Online statisztika Képgaléria

A körmendiek ezzel zsinórban 10. győzelmüket szerezék a bajnokságban és pontelőnnyel állnak a tabella élén a bajnoki címvédő Szolnoki Olaj KK előtt.

Az MTE az utolsó perceket magyar játékosaival játszotta a pécsi fiatalok ellen, tartva a 10 pont feletti különbséget.

Folytatás vasárnap 16 órakor szintén a TV kamerái előtt a megyei rivális Falco KC Szombathely ellen.

Ki volt az Egis Körmend - Pécsi VSK-VEOLIA mérkőzés legjobb körmendi játékosa? (2019-04-18)