Az Egis Körmend kosárlabda csapata tizennyolc ponttal legyőzte a bajnoki bronzérmes Alba Fehérvár csapatát a férfi kosárlabda NB1 szombati játéknapján.

Antonisz Konsztantinidesz: – A Debrecenben mutatott játék után ezúttal a másik arcát villantotta fel a csapat, s most elégedett voltam a látottakkal. Talán az ellenfelünk egy kicsit fáradtabb volt, de a sikerünk elsősorban annak köszönhető, hogy fegyelmezetten kosaraztunk, a játékosok szinte mindent megvalósítottak abból, amit elterveztünk.

Braniszlav Dzunics: – Nem játszottunk jól, már az első negyedben nagy hátrányba kerültünk, mert nagyon sok hibát követtünk el támadásban és védekezésben egyaránt. A hazaiak agresszíven kosárlabdáztak, és az első félidőben nem találtuk ennek az ellenszerét. Figyelmetlenek voltunk, a Körmend kihasználta a hibáinkat. (nso.hu)

Online statisztika MKOSZ statisztika  Képgaléria

A 2. forduló eredményei:

Szolnoki Olaj KK – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 88-68 (25-18, 20-15, 23-20, 20-15)
Egis Körmend-Alba Fehérvár 83-65 (27-12, 15-13, 24-23, 17-17)
Kaposvári KK – Naturtex-SZTE-Szedeák 63-82 (21-27, 13-22, 18-10, 11-23)
Atomerőmű SE – TF-BP-Serco 105-64 (33-17, 31-10, 26-20, 15-17)
Pécsi VSK-VEOLIA – Sopron KC 83-75 (25-16, 16-19, 19-23, 23-17)
KTE-Duna Aszfalt – DEAC 95-81 (26-26, 22-27, 25-14, 22-14)
Zalakerámia ZTE KK – JP Auto – JKSE, október 10., 18:00

Ki volt az Egis Körmend - Alba Fehérvár mérkőzés legjobb körmendi játékosa? (2018-10-06)