Körmendi DMTE – SZESE Győr 31-25 (14-11)

Körmend, Rendészeti sportcsarnok 70 fő
JT: Bán Farkas László, Miksó Dániel

Körmendi DMTE: Anek Janka – Török Eszter (5), Adorján Kinga (3), Lakatos Ramóna, Szabó Alexandra (4), Faragó Luca (8), Kiskós Kitti (8/7) csere: Balogh Krisztina – Németh Anita (3), Cser Kitti, Kalamár Krisztina, Benedek Ágnes, Őri Tünde, Horváth Diána, Péter Sára.

Kicsit döcögősen kezdtünk, de aztán belelendültünk és az első negyed óra végére már öt gólos előnyben voltunk (17. perc 11-6). Innen azonban túlságosan megnyugodtunk és visszaesett a koncentráció is, így több tiszta helyzet is kimaradt, a győriek pedig közelebb lopóztak.

A második félidő elején folytatódott a kihagyott ziccerek sora. Ennek ellenére a 48. percben már 9 volt a különbség (26-17). Aztán a végére újra kiengedtünk, így az ellenfél tisztes vereséggel utazhatott haza.

Oláh Sándor: A védekezéshez és a kialakított helyzetek számához gratulálok a lányoknak, de meg kell tanulnunk, hogy ha meg lehet törni az ellenfelet, akkor meg is kell tenni!

Junior: Körmendi DMTE – SZESE Győr 18-27 (9-13)