Az Egis Körmend sima, 36 pontos győzelmével 2-1-re vezet a férfi kosárlabda NB I három győzelemig tartó negyeddöntőjében a KTE-Duna Aszfalt ellen.

A mérkőzés második negyedében a kecskemétiek irányítója, Bernard Thompson megsérült, a hátralévő időben nem lépett pályára. A vendégek szakvezetője, Forray Gábor elmondta, hogy az irányítónak valószínűleg eltört a karja. Thompsonnak ezúton kívánunk mielőbbi felépülést!

Online statisztika MKOSZ statisztika  A mérkőzés felvétele

Antonisz Konsztantinidesz: – Sajnos a csapatunknak két arca van, az egyiket idegenben láthatjuk, a másikat hazai környezetben. Ezúttal nagyon jól játszottunk, igazi csapatként harcoltunk a pályán. Még semminek sincs vége, a Kecskemét jó csapat, sokat kell dolgoznunk, hogy továbbléphessünk az elődöntőbe.

Forray Gábor: – Ez a mérkőzés már az első félidőben eldőlt. Mi centerposzton faultproblémákkal küzdöttünk, így a rotációs lehetőségeink beszűkültek. Szomorú vagyok, mert elveszítettük az egyik irányítónkat, akinek valószínűleg eltört a karja. Hazai környezetben győzni szeretnénk, mert még egyszer el akarunk jönni Körmendre. (nso.hu)

Ki volt az Egis Körmend - KTE-Duna Aszfalt mérkőzés legjobb körmendi játékosa? (2018-05-22)