Jó iramú mérkőzés sok góllal

Körmendi DMTE-Szombathelyi KKA 31-31 (16-19)

Körmend, Rendészeti Szki csarnoka, 50 fő
JT: Gácsig Dániel, Sárközi Marcell

Körmend: Balogh Krisztina – Török Eszter (6), Lakatos Ramóna (1), Faragó Luca (6), Németh Anita (1), Kiskós Kitti (5/2), Szabó Alexandra (6) csere: Cser Kitti, Adorján Kinga (4), Benedek Ágnes (2), Anek Janka, Kalamár Krisztina, Őri Tünde, Horváth Diána.

Jó iramban kezdtek a csapatok, oda-vissza estek a gólok, aztán sikerült két-három góllal meglépnünk. (16. perc 11-8). Innen azonban a vendégek robbantottak és a félidőre már ők mentek három gólos előnnyel.

A második játékrész elején is ők domináltak, a 41. percben már öt gólos különbség volt a javukra (19-24). Aztán lassan mi is magunkra találtunk és az 51. percben utolértük a szombathelyieket, majd a vezetést is átvettük, hogy aztán ők fordítsanak. Így aztán érdekes lett a végjáték. Az utolsó másodpercekben még volt egy helyzetünk, de nem sikerült értékesíteni, maradt az egy pont.

Végig jó iramú mérkőzés volt, ezt mutatja a sok gól. A védekezés egyik csapatnak sem volt az erőssége!