Körmendi DMTE – SZESE Győr 26-26 (13-12)
Körmend, Rendészeti Sportcsarnok, 80 néző
Jt: Poller Zoltán, Nagy Attila

Körmendi DMTE: Bertai Anett – Török Eszter (3), Adorján Kinga (2), Németh Anita (2), SZABÓ ALEXANDRA (3), Kiskós Kitti (7/6), Matetits Gabriella (3) Csere: Anek Janka – Szalai Marietta (5), Bokor Kinga (1), Kisbalázs Vera, Huszár Csenge, Kovács Dóra, Cser Kitti, Benedek Ágnes, Faragó Luca.

Álmosan kezdődött a meccs, a győriek tempóját vettük fel és ez a védekezésünknek nem tett jót. A félidő közepére pörögtünk föl, ekkor mienk volt az irányítás, de igazi előnyre nem tudtunk szert tenni.

Jt: Poller Zoltán, Nagy Attila

Körmendi DMTE: Bertai Anett – Török Eszter (3), Adorján Kinga (2), Németh Anita (2), SZABÓ ALEXANDRA (3), Kiskós Kitti (7/6), Matetits Gabriella (3) Csere: Anek Janka – Szalai Marietta (5), Bokor Kinga (1), Kisbalázs Vera, Huszár Csenge, Kovács Dóra, Cser Kitti, Benedek Ágnes, Faragó Luca.

Fordulás után ott folytatódott a mérkőzés, ahol abbamaradt. Felváltva vezetett hol egyik, hol másik csapat és ugyanolyan lassú volt a tempó is. Így az izgalom a végére maradt. A végjátékba érve még vezettünk eggyel, a 27. percben pedig 25-25 volt az eredmény. A lefújás előtt 20 mp-cel kaptuk a 26.-at, de új igazolásunk, Szalai Marietta távoli góljával itthon tartottuk az egyik pontot.

Mestermérleg: Gratulálok a lányoknak, az első 3 helyezettből kettőtől sikerült pontot rabolnunk, ez komoly pozitívum.

Junior mérkőzésen: Körmendi DMTE – SZESE Győr 26-29 (16-18)