Körmendi DMTE – Sárvári Kinizsi SE 22-22 (14-14)
Körmend
, Rendészeti Sportcsarnok,80 fő

JT:Burghardt Lukrécia,Burghardt Rozália

Körmend: Bertai Anett – Török Eszter (1), Bokor Kinga (6/2), Németh Anita (1), Matetits Gabriella (2), Szabó Alexandra (4), Cser Kitti (1) Csere: Anek Janka – Kiskós Kitti (2/1), Kisbalázs Vera, Huszár Csenge, Kovács Dóra, Adorján Kinga (1), Kalamár Krisztina, Benedek Ágnes (3), Faragó Luca (1).

Körmend

Körmend: Bertai Anett – Török Eszter (1), Bokor Kinga (6/2), Németh Anita (1), Matetits Gabriella (2), Szabó Alexandra (4), Cser Kitti (1) Csere: Anek Janka – Kiskós Kitti (2/1), Kisbalázs Vera, Huszár Csenge, Kovács Dóra, Adorján Kinga (1), Kalamár Krisztina, Benedek Ágnes (3), Faragó Luca (1).

Rosszul kezdtük a meccset, 4 perc alatt 4 ziccert hibáztunk, így a Sárvár vezetett a 6 percben (3-2). Innentől fej-fej mellett haladt a két csapat a 16. percig, amikor a vendégek egy 4-0-ás sorozattal elléptek. (19. perc 10-7) Ezt egy 3-0-val sikerült kompenzálnunk, de a végjátékban is végig az ellenfél volt előnyben.

A második játékrészt is a sárváriak kezdték jobban, bár ők is sokat hibáztak, rendre ők jöttek ki jobban az ilyen szituációkból. Kétszer is vezettek 3 góllal és csak 25. percben tudtunk egyenlíteni (20-20). A végjátékban is az ellenfél vezetett (26. perc 22-20), de az utolsó percekben jobban koncentráltunk és sikerült az egyenlítés. Sőt az utolsó másodpercekben – amikor is téves döntést hozott a zsüri és a játékvezetők – még ziccerünk volt a győzelemért.

Két mérkőzésen 31 ziccert hagytunk ki. Ez mindent elmond!

(Junior: Körmend-Sárvár 24-27 (13-14))